Szybkie pakowanie i konfekcjonowanie produktów

Jesteśmy firmą, działającą na rynku w Łodzi, Kielcach i Warszawie, która stawia sobie trzy strategiczne cele. Pierwszym jest doskonalenie systemu jakości. Mogą więc Państwo mieć pewność, że konfekcjonowanie i pakowanie produktów będzie przeprowadzone szybko i bardzo dokładnie. Ponadto, w myśl dewizy doskonalenia jakości usług, staramy stale się rozwijać, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Trzecim zadaniem, jest budowanie wizerunku solidnego oraz godnego zaufania sprzedawcy i za takiego uważają nas Klienci z Łodzi, Kielc i Warszawy.

Profesjonalne pakowanie produktów

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby nasze usługi były zgodne z Państwa życzeniami i oczekiwaniami. To Państwo wybierają do czego zapakujemy towary. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane są: kartony, tuby, pudełka ozdobne oraz torebki polipropylenowe lub polietylenowe z nadrukiem lub bez niego. Towar zawsze pakowany jest solidnie, przez co mogą Państwo być pewni, że produkty są naprawdę bezpieczne. Jesteśmy też producentem opakowań termozgrzewalnych w Kielcach, Łodzi i Warszawie.

Kompleksowa usługa konfekcjonowania towaru

To dopełnienie świadczonych przez naszą firmę usług, między innymi oferty etykietowania. Dzięki temu uzyskają Państwo towar całkowicie gotowy do sprzedaży, a dodatkowo atrakcyjny dla Klienta. Produkty łączymy bardzo solidnie, korzystając z najlepszej jakości materiałów. W zależności od potrzeb Klienta używamy do tego celu banderoli, taśm samoklejących z nadrukiem lub bez, pastylek klejowych lub łączników plastikowych.

Najlepsi na rynku w Kielcach, Łodzi i Warszawie

Nasza firma, działająca na runku w Kielcach, Warszawie i Łodzi, zajmuje się konfekcjonowaniem i pakowaniem produktów. Specjalizujemy się także w termopakowaniu. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, dlatego zawsze staramy się dostosować ofertę do potrzeb Klienta.

Ponadto rozwinęliśmy usługę pakowania w siedzibie Klienta, co znacznie obniża koszty

Outsourcing Produkcji |
ul. Spalska 111 E | 97-200 Tomaszów Mazowiecki | woj. łódzkie |
tel.: (44) 724 77 67 | e-mail: hr-system@hr-system.com.pl
© 2013-2016 Copyrights HR SYSTEM | Realizacja: BRANDmedia | Mapa strony