Dla pracodawcy

Posiadamy doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników praktycznie na wszystkie rodzaje stanowisk w wielu branżach. Jesteśmy w stanie dotrzeć do najbardziej kompetentnych ludzi pragnących podejmować wyzwania. Jeżeli Państwo potrzebujecie takich pracowników zapraszamy do współpracy.Pracujemy według określonych procesów i standardów.Kiedy poszukujecie Państwo pracowników, musicie być pewni, że wybrany kandydat najlepiej spełnia stawiane mu wymagania. Gdy pojawia się taka potrzeba – przeprowadzamy indywidualny projekt rekrutacyjny z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oceny i selekcji kandydatów na każde stanowisko. W ramach doradztwa personalnego oferujemy Państwu dobór personalny realizowany zarówno poprzez ogłoszenia w środkach masowego przekazu, jak i przez bezpośrednie dotarcie do najlepszych pracowników na rynku. Nasza firma dysponuje obszerną bazą kandydatów, dzięki której jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do odpowiednich osób. Doradztwo personalne w naszym wydaniu to także wstępna selekcja kandydatów, ocena i weryfikacja Państwa pracowników. Korzyści dla Państwa:

  • zyskujecie Państwo kandydatów optymalnie dopasowanych do wymagań danego stanowiska pracy oraz otrzymujecie obiektywną i kompleksową ocenę kompetencji wybranych kandydatów
  • oszczędzacie Państwo czas i pieniądze, jakie pochłonęłoby przygotowanie ogłoszeń, selekcja dokumentów, wstępna weryfikacja kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne, testy i sprawdzanie referencji
  • zapewniacie sobie Państwo dyskrecję i poufność procesu rekrutacyjnego

 

EXECUTIVE SEARCH

Skutecznie poszukujemy kandydatów o najwyższych kwalifikacjach na kluczowe stanowiska w firmie!

Strategiczne dla funkcjonowania firmy stanowiska wymagają obsadzenia wybitnymi specjalistami, których wiedza poparta jest doświadczeniem i sukcesami. Usługa EXECUTIVE SEARCH realizowana jest z zachowaniem szczególnej troski o bezpieczeństwo firmy oraz kandydata. Wszelkie informacje na ten temat uzyskacie Państwo w trakcie bezpośredniego spotkania z naszym doradcą.

Jak pracujemy?

Usługa EXECUTIVE SEARCH jest skierowana wyłącznie do Klientów biznesowych. Poufność projektu jest naszym priorytetem. Projekt realizowany jest wyłącznie w oparciu o podpisaną umowę zawierającą szczegóły zlecenia. Podejmujemy się realizacji zleceń, gdy jesteśmy przekonani o ostatecznym sukcesie. Najwyższe standardy realizacji usługi, troskę o interesy zarówno Państwa jak i kandydata zapewniają doświadczeni specjaliści personalni. Gwarantujemy zaawansowane narzędzia oceny predyspozycji kandydatów oraz weryfikacji referencji.

 

Kontakt

Agencja Pracy Tymczasowej – Biuro Obsługi Klienta w Tomaszowie Maz.

  785 11 12 12

biuro@hr-system.com.pl

ul.Wandy Panfil 5,
97-200 Tomaszów Maz.

Outsourcing Produkcji – Pakowanie, Termozgrzewanie, Etykietowanie

517 606 140

hr-system@hr-system.com.pl

ul.Spalska 111 E,
97-200 Tomaszów Maz.