Kadry/Płace

Redukcja kosztów to tylko jedna z zalet, jaką ma outsourcing kadr i prac oferowany przez HR System. Znacznie ważniejszy jest fakt, że wszystkimi sprawami pracowniczymi: rozliczeniem pensji i opodatkowania, sporządzeniem dokumentacji, sporządzanie deklaracji PIT – będą zajmować się specjaliści w dziedzinie księgowości.

Zawsze na czas

W ramach outsourcingu kadr i płac współpracujemy z firmami na terenie Kielc, Warszawy i Łodzi. Zdejmujemy z przedsiębiorców szereg obowiązków, dzięki czemu zarówno pensje i dodatki pracownicze, jak i rozliczenia z Urzędem Skarbowym i innymi państwowymi organami zostają zrealizowane zawsze we właściwym czasie. Nie ma więc mowy o konsekwencjach opóźnień czy przegapionych terminów: nasi specjaliści dopilnują, by Państwa firma nigdy nie miała żadnych opóźnień.

Niższe koszty prowadzenia działalności

Outsourcing kadr i płac pozwala korzystać ze wsparcia specjalistów w branży, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów utrzymywania własnych działów księgowości. Oznacza to, że korzystając z naszych usług, rezygnujecie z opłat za utrzymywanie biura i infrastruktury, nie musicie także powiększać kadry pracowniczej. Wszystkimi kwestiami podatkowymi i księgowymi zajmuje się HR System – Państwo mogą natomiast inwestować w najważniejsze obszary Waszej firmy.

Beata Siła – Młynarczyk tel. 785 11 12 12
e-mail:kadryiplace@hr-system.com.pl

Kontakt

Agencja Pracy Tymczasowej – Biuro Obsługi Klienta w Tomaszowie Maz.

  785 11 12 12

biuro@hr-system.com.pl

ul.Oskara Lange 5,
97-200 Tomaszów Maz.

Agencja Pracy Tymczasowej – Biuro Obsługi Klienta w Brzezinach

  517 606 177

biuro@hr-system.com.pl

ul. Adama Mickiewicza 17A,
95-060 Brzeziny

Outsourcing Produkcji – Pakowanie, Termozgrzewanie, Etykietowanie

 44 724 77 67

biuro@hr-system.com.pl

ul.Spalska 111 E,
97-200 Tomaszów Maz.