Skin-pack

Jest to jedna z bardziej ekonomicznych metod pakowania produktów. Takowe rozwiązanie zapewnia atrakcyjną prezentację zapakowanych detali – polega ono na zamknięciu przedmiotu przez obciągnięcie go folią i przyklejenie do zadrukowanego kartonika. Dzięki temu, że folia sama dopasowuje się ściśle do pakowanych przedmiotów, uzyskujemy efekt "drugiej skóry" – stąd nazwa metody: skin-pack. Metodę skin-pack wykorzystuje się do pakowania: galanterii biurowej i metalowej, części samochodowych, armatury sanitarnej, artykułów przemysłowych itp..

Metoda zapewnia bardzo wysokie walory marketingowe oraz- niskie koszty produkcji - nie ma konieczności wykonywania specjalistycznego osprzętu do maszyn. Kosztem jest wykonanie przygotowalni offsetowej do druku i ewentualnie wykrojnika do opakowań jednostkowych.

  • Towary zwracają uwagę swoim wyglądem - opakowanie jest eleganckie i estetyczne,
  • Towary są idealnie wyeksponowane - Klient ma możliwość dokładnego obejrzenia produktu,
  • Nadruk na kartoniku spełnia zadanie informacyjne (logo, adres, kod kreskowy) ale przede wszystkim wielobarwny druk wyróżnia Państwa produkt wśród oferty konkurencji,

Metoda skin-pack pozwala na obniżenie kosztów: można dowolnie zmieniać pakowany asortyment. Opakowanie zapewnia dodatkowe korzyści - ochrona przed kurzem, uszkodzeniami, korozją.

Jakiego producenta opakowań foliowych wybrać?

Produkcja termoopakowań wymaga ogromnego doświadczenia, wyspecjalizowanej kadry i wysokiej jakości sprzętu. Stojąc przed dylematem jakiego producenta opakowań wybrać, warto wziąć pod uwagę doświadczenie, zaplecze techniczne oraz terminowość. HR SYSTEM doskonale wpisuje się w powyższe ramy. Ponadto usługi świadczymy kompleksowo – specjalizujemy się w produkcji opakowań termozgrzewalnych, termoformowanych i foliowych. Ponadto zajmujemy się profesjonalnym konfekcjonowaniem, etykietowaniem i pakowaniem produktów.Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, dlatego zawsze staramy się dostosować ofertę pakowania i konfekcjonowania do jego potrzeb. Usługę termopakowania i foliowania towarów świadczymy w naszych filiach w Warszawie, Łodzi i Kielcach, ale umożliwiamy również pakowanie w siedzibie klienta. Pozwala to znacznie obniżyć zarówno koszty pakowania jak i czas trwania usługi.Naszym klientom oferujemy zarówno zlecenia wielkonakładowe, jak również nietypowe zamówienia w niewielkich ilościach.

Kontakt

Agencja Pracy Tymczasowej – Biuro Obsługi Klienta w Tomaszowie Maz.

  785 11 12 12

biuro@hr-system.com.pl

ul.Wandy Panfil 5,
97-200 Tomaszów Maz.

Outsourcing Produkcji – Pakowanie, Termozgrzewanie, Etykietowanie

517 606 140

hr-system@hr-system.com.pl

ul.Spalska 111 E,
97-200 Tomaszów Maz.