Termoopakowania

HR SYSTEM jest doświadczonym producentem  termoopakowań. Nasza firma działa na terenie Łodzi, Kielc, Warszawy i wielu innych miast. Produkcją opakowań foliowych i pakowaniem towarów zajmujemy się od kilku lat, świadcząc kompleksowe usługi klientom działającym w różnych branżach.Do każdego typu opakowania termoformowanego niezbędnym osprzętem jest forma termoformierska, wykonana z żywicy lub aluminium, będąca odzwierciedleniem otrzymanego od klienta przedmiotu, oraz wykrojnik. Opakowania foliowe, których jesteśmy producentem, zamykamy metodą termozgrzewania.Polega ona na połączeniu wcześniej wykonanej wypraski z podkładem, zamykając trwale produkt w środku.

Jakie termoopakowanie wybrać?

Wybór opakowania towaru zależy od indywidualnych oczekiwań i wymagań jakie stawia klient. Termoopakowania naszej produkcji są bardzo solidnie, bowiem zawsze używamy najlepszej jakości materiałów. W zależności od potrzeb klienta do zamykania opakowań używamy banderoli, taśm samoklejących z nadrukiem lub bez, pastylek klejowych lub łączników plastikowych.W swojej ofercie producenckiej posiadamy również opakowania foliowe w formie blistrów. Opakowanie blistrowe jest jedną z najskuteczniejszych metod ekspozycji danego artykułu w sieciach sprzedaży. Dlatego dużą wagę przykładamy do niezawodności technologicznej tego typu termoopakowania, ale również do estetyki wykonania. Z opakowań blistrowych, których jesteśmy producentem, chętnie korzystają klienci działający zarówno w branży spożywczej, chemicznej jak i przemysłowej. Dla naszych kontrahentów z Warszawy, Łodzi i Kielc, wyprodukowaliśmy już tysiące blistrów z folii PCV, PET, PLA, przezroczystej i kolorowej.

Foliowanie i termopakowanie

Specjalizujemy się w foliowaniu i termopakowaniu czyli foliowaniu na gorąco (za pomocą zgrzewania).Foliowanie i termopakowanie produktów, służą do ochrony danego towaru, podniesienia estetyki opakowania oraz do połączenia dwóch lub więcej produktów (stosowane np. w celach promocyjnych).Foliowanie produktów i towarów wykonujemy z użyciem profesjonalnych urządzeń gwarantujących precyzyjne i solidne efekty. Pakujemy towary w folię z obkurczaniem termicznym lub bez obkurczania. Bez względu na sposób pakowania, możemy zaoferować naszym klientom usługę foliowania praktycznie każdego produktu bez względu na wielkość czy kształt. Posiadamy profesjonalnie wyszkolonych pracowników i dobrze wyposażone zaplecze techniczne w Warszawie, Kielcach i Łodzi.Do pakowania wykorzystujemy folie PET, PCV i PLA, dopasowując je do konkretnego zastosowania.

Kontakt

Agencja Pracy Tymczasowej – Biuro Obsługi Klienta w Tomaszowie Maz.

  785 11 12 12

biuro@hr-system.com.pl

ul.Wandy Panfil 5,
97-200 Tomaszów Maz.

Outsourcing Produkcji – Pakowanie, Termozgrzewanie, Etykietowanie

517 606 140

hr-system@hr-system.com.pl

ul.Spalska 111 E,
97-200 Tomaszów Maz.